OBOWIĄZKOWE szczepienie przeciwko wściekliźnie
Lekarz Weterynarii Roman Kulawiec informuje o OBOWIĄZKOWYM szczepieniu przeciwko wściekliźnie, które odbędzie się:
ŁOMAZY II: 24.06.2023r. (sobota)
- w godz. 7.00 – 8.00 ul. Podrzeczna 46 (posesja Sołtysa)
ŁOMAZY I: 24.06.2023r. (sobota)
- w godz. 8.00 - 9.00 obok targowiska
Koszt 40,00 zł/psa.
